top of page
Women Collage - 1920x1080-01.jpg

LIBIFEME®

LIBIFEME® inovatyvių produktų linija, rūpestingai sukurta moterims, kurios dėl sumažėjusio makšties drėkinimo patiria intymumo sausmę. LIBIFEME® tabletės, skirtos vaisingo arba menopauzės amžiaus tarpsnio moterims, pagamintos iš unikalių ferulos ir kapario augalų ekstraktų bei papildytos vitaminais C ir E. Ovulės su hialurono ir pieno rūgštimis, vitaminais ir arbatmedžio aliejumi  sukurtos tiems gyvenimo atvejams, kai vargina makšties sausumas, sudirginimas ar niežėjimą, kuriuos sukelia tiek makšties uždegimai, tiek infekcijos.

LIBIFEME X 30 TABS LITHUANIA.jpg

Sukurta specialiai vaisingo amžiaus moterims, patiriančioms intymumo sausmę.

LIBIFEME MENO 50+ PACK X 30 TABS LITHUANIA.jpg

Tabletės specialiai sukurtos moterims, kurių estrogeno lygis žemas.

LIBIFEME OPTIMAL VAGINAL OVULE X 5 LITHUANIA.jpg

Ovulės su hialurono ir pieno rūgštimis, vitaminais ir arbatmedžio aliejumi. Specialiai sukurta moterims, patiriančioms makšties diskomfortą. 

Intymioji sveikata – svarbus mūsų gyvenimo veiksnys. Ji turi įtakos bendrajai sveikatai bei gerai savijautai, o taip pat ir tarpasmeniniams santykiams. Intymiajai sveikatai įtaką daro daugybė psichologinių ir fiziologinių veiksnių, iš kurių vieni būdingi vyrams, o kiti – moterims.

Makščiai išsausėjus dėl sumažėjusios lubrikacijos, sueities metu moteris gali justi skausmą. Kiti veiksniai, tokie kaip: stresas, antidepresantų ir ilgalaikis kontraceptikų vartojimas, su amžiumi susiję hormoniniai pokyčiai, taip pat gali daryti įtaką moters lytinei sveikatai.

Image by Oziel Gómez
bottom of page