top of page
Women Collage - 1920x1080-01.jpg

LIBIFEME® MENO 50+

LIBIFEME MENO 50+ PACK X 30 TABS LITHUANIA.jpg

LIBIFEME® Meno 50+  yra inovatyvus augalinis preparatas intymiai savijautai, sukurtas seksualiai aktyvioms moterims, kurios dėl sumažėjusio makšties drėkinimo patiria diskomfortą. Į jo sudėtį įeina gerai savijautai būtini vitaminai-antioksidantai, bei šimtmečius naudojamo afrodiziako ferula bei kapario augaliniai ekstraktai.

Libifeme® Meno 50+  formulė skirta moterims, kurių žemas estrogeno lygis. Sudėtyje suderinta:

SĖJAMŲJŲ LINŲ SĖKLOS

Linų sėklos pasižymi daugybe mūsų sveikatai naudingų savybių. Juose gausu skaidulų, Omega-3 riebalų rūgščių ir lignanų. Lignanai yra fitoestrogenai, iš kurių pats svarbiausias – SDG (sekoizolaricirezinolio digliukozidas). Linų sėmenys yra didžiausias lignanų SDG šaltinis.


Žarnyno flora paverčia SDG enterodioliu ir enterolaktonu, kurie drauge pasižymi stipresniu estrogeniniu / antiestrogeniniu poveikiu nei jų pirmtakai, ir dėl stipraus antioksidacinio veikimo yra naudingi moterų sveikatai.

FERULA

Unikalioji ferula (dar žinoma kaip „dievų augalas“) – šimtmečius naudota kaip afrodiziakas. Tai turtingas biologiškai aktyvių junginių šaltinis. Ji pasižymi kraujagysles plečiančiu poveikiu, didina kraujo tekėjimą į genitalijas bei jų jautrumą. Be to, pasižymi stipriomis antioksidacinėmis savybėmis, naudingomis aktyviam seksualiniam gyvenimui.

KAPARIS

Dygliuotojo kapario ekstrakto sudėtyje yra daug antioksidaciniu ir detoksikuojančiu poveikiu pasižyminčių polifenolių ir antocianinų, o taip pat – B, E, K grupių vitaminų bei folio rūgšties. Šio augalo ekstrakte taip pat gausu geležies, natrio ir kalcio.

VITAMINAI C ir E

Dėl antioksidacinio poveikio, vitaminai C ir E mažina ląstelių pažaidos tikimybę, taip sumažindami neigiamą poveikį moterų sveikatai, ypač jų reprodukcinei sistemai. Šie vitaminai taip pat naudingi saugantis priešlaikinio senėjimo moterims, kurioms artėja menopauzės amžiaus tarpsnis.

SUDEDAMOSIOS DALYS

 

Vienoje tabletėje:

  • Sėjamųjų linų sėklų sausas ekstraktas, 100 mg

  • (sudėtyje yra 20 % lignanų, išreikštų sekoizolaricirezinolio digliukozidu (SDG), 20 mg)

  • Dvokiančiųjų ferulų šaknų sausas ekstraktas 92 mg

  • Dygliuotųjų kaparių vaisių sausas ekstraktas 44,5 mg

  • Vitaminas C (L-askorbo rūgštis) 80 mg (100 %*)

  • Vitaminas E (DL-alfa-tokoferilacetatas) 12 mg α-TE (100 %*)

* referencinė maistinė vertė (RMV).

30 tablečių pakuotėje.

VARTOJIMAS

Rekomenduojama vartoti 1 tabletę ryte, arba kaip nurodė gydytojas ar vaistininkas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Nevartoti, jei esate alergiškas produkto sudedamosioms dalims.

 

Pasitarti su savo gydytoju arba vaistininku, jei vartojate vaistus, sergate kokia nors liga, esate nėščia ar maitinate krūtimi, jei kenčiate nuo alergijos maistui.

Nevartoti, ir pasitarti su gydytoju, jei pasireiškia bet kokie nepageidaujami reiškiniai.

Laikyti sausoje vietoje, ne aukštesnėje nei 25 °C temperatūroje, vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Labai svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

APLANKYTI LIBIFEME SVETAINĘ

Agetis Libifeme Flaxseed.jpg
Agetis Libifeme Asafoetida.jpg
Agetis Libifeme Capparis.jpg
Agetis vitamin C.jpg
Agetis Vitamin E.jpg
bottom of page