top of page
Image by kate

OMEGAPURE MAX

OMEGA PURE MAX LITHUANIA.png

Maisto papildas OmegaPure Max yra iš jūrinių ančiuvių išgauti koncentruoti žuvų taukai, turintys didelį kiekį polinesočiųjų omega-3 riebalų rūgščių, EPR (eikozapentaeno rūgštis) ir DHR (dokozaheksaeno rūgštis). 

 

EPR (eikozapentaeno) ir DHR (dokozaheksaeno) rūgštys yra vadinamos nepakeičiamomis riebalų rūgštims, nes mūsų organizmas jų pats negamina, todėl pastarųjų būtina gauti su maistu.

 

Klinikiniai tyrimai parodė, kad EPR ir DHR padeda palaikyti normalią širdies veiklą. Teigiamas poveikis širdžiai pasireiškia per parą suvartojant 250 mg EPR ir DHR. 

 

DHR padeda palaikyti normalią smegenų funkciją ir normalų regėjimą. Teigiamas poveikis smegenų veiklai ir regėjimui pasireiškia per parą suvartojant 250 mg DHR.

 

DHR vartojant besilaukiančiai ir krūtimi žindančiai motinai yra palaikomas normalus vaisiaus bei žindomo kūdikio smegenų ir akių vystymasis. 

 

Kiti tyrimai parodė, kad omega-3 rūgštys svarbios trigliceridų ir cholesterolio koncentracijai kraujyje palaikyti. 

 

Maisto papildas „OmegaPure Max“ yra sukurtas taip, kad atitiktų aukščiausius kokybės standartus ir būtų vertingas širdies, smegenų veiklai ir regėjimui. 

OMEGAPURE MAX sudėtyje esančios omega-3, EPR ir DHR rūgštys gali padėti:

  • palaikyti normalią širdies veiklą; 

  • palaikyti normalią trigliceridų ir cholesterolio koncentraciją kraujyje; 

  • palaikyti normalią smegenų funkciją ir normalų regėjimą. 

  • palaikyti normalų vaisiaus ir žindomo kūdikio smegenų ir akių vystymąsi. 

 

SUDEDAMOSIOS DALYS

Žuvų taukai 1250 mg

Omega-3 riebalų rūgštys 840 mg*

Iš jų:

* EPR (eikozapentaeno) rūgšties – 465 mg
* DHR (dokozaheksaeno) rūgšties – 375 mg

 

60 minkštųjų kapsulių

ĮSPĖJIMAI


Netinka vaikams iki šešerių (6) metų. Jei esate nėščia, žindote krūtimi, vartojate vaistus (pvz., antikoaguliantus) arba turite sveikatos sutrikimų, tokių kaip kraujavimo sutrikimas, prieš vartojant pasitarkite su gydytoju. Nėščioms ir žindančioms moterims teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 200 mg DHR kartu su suaugusiesiems rekomenduojamu suvartoti per parą omega-3 riebalų rūgšties kiekiu, t. y. 250 mg DHR ir EPR. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės. 

Laikykite sausoje, vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.

VARTOJIMAS

Gerkite po 1 kapsulę per dieną valgio metu.

Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

 

Daugiau informacijos produkto svetainėje:

APLANKYTI OMEGAPUREMAX SVETAINĘ

bottom of page