top of page
Chatting after Class

SOCIALIAI ATSAKINGAS VERSLAS

Mūsų bendrovė savo veikloje laikosi socialinės atsakomybės politikos. Ji įkūnija tausojant požiūrį aplinkos ir visuomenės, kurioje gyvename ir veikiame, atžvilgiu. Minėtosios nuostatos atsispindi mūsų misijoje, vertybėse bei yra įtvirtintos AGETIS korporatyvinėje kultūroje.

 

Esame atsakinga organizacija, atitinkanti aukščiausius etikos ir profesionalumo standartus. Tai išreiškiame per šias tris veiklos sferas:

 

 • Atitiktis: AGETIS preparatai atitinka visus reikiamus nacionalinius ir Europos teisės aktus. Mes laikomės Europos maisto saugos tarnybos (EFSA) ir šalių, kuriose veikiame,  institucijų nuostatas.
   

 • Veiklos standartai: atitinkame Geros gamybos praktikos (GMP), Geros laboratorinės praktikos (GLP) standartus, taip pat esame sertifikuoti ISO 13485: 2016 kokybės vadybos standartu.
   

 • Etika: užtikriname, kad visa mūsų veikla būtų visų pirma etiška, įskaitant santykius su tiekėjais ir verslo partneriais.

 

SOCIALIAI ATSAKINGO VERSLO POLITIKOS NUOSTATAI:

 1. Aplinkosauga: užtikriname, kad mūsų veikla Kipre, Europoje ir visame pasaulyje saugo bei tausoja aplinką. Mes mažiname atliekų kiekį verslo operacijose ir užtikriname, kad jos būtų tvariai pašalinamos.
   

 2. Darbuotojų apsauga: mūsų darbuotojai dirba tinkamomis higienos, sveikatos ir saugos sąlygomis. Asmeninės apsaugos priemonės dėvimos visose atitinkamose veiklos srityse. Be to, turime priežiūros mechanizmą, užtikrinantį reguliarią saugos reikalavimų laikymosi priežiūrą.
   

 3. Parama: mes reguliariai užsiimame labdaros veikla tarptautiniu mastu. Mūsų darbuotojai aktyviai savanoriauja ir remia įvairias iniciatyvas tiek Kipre, tiek visame pasaulyje.
   

 4. Tobulėjimas: mes skatiname darbuotojų tobulėjimą ir mokymąsi visą gyvenimą. Nuolat investuojame į įvairias profesinio tobulėjimo ir asmeninio augimo priemones, taip pat organizuojame reguliarius mokymus įmonės viduje.

Norėdami sužinoti daugiau apie AGETIS veiklą ar socialinės atsakomybės politiką, susisiekite su mumis.

bottom of page