top of page
Image by Sophie

PROLACTON®

Prolacton® produktų linija – tai aukščiausios kokybės modernūs gerųjų bakterijų kompleksai. Specialiai sukurta, subalansuotų gerųjų bakterijų padermių formulė yra papildyta vitaminu C ir maistinėmis skaidulomis – vaisių oligosacharidais. Bakterijų stabilumas ir gyvybingumas užtikrintas patentuoto mikrokapsuliacijos metodo pagalba.

Prolacton.png

10-ies padermių lakto ir bifido bakterijų, 12-a milijardų gyvybingų bakterijų vienoje kapsulėje. Tinka veganams!

PROLACTON URO FORTE SACHETS X 10 LITHUANIA.jpg

Unikaliosios D–manozės, spanguolių, dilgėlių ir meškauogių ekstraktų bei Bacillus coagulans gerųjų bakterijų kompleksas šlapimo takų sveikatai. Malonaus skonio milteliai šiltam arba šaltam gėrimui ruošti.

Mikrobiota – tai žarnyno mikroflora. Kiekvieno žmogaus žarnyno mikrobiota yra unikali. Ji svarbi, nes lemia, kaip žmogus kovoja su ligomis, virškina maistą, o taip pat veikia nuotaiką ir psichologinius procesus.

 

Žmogaus organizme yra trilijonai mikrobų, arba, bakterijų. Papildžius kasdienę mitybą gerosiomis bakterijomis bei maistinėmis skaidulomis, galima sukurti gerųjų ir blogųjų bakterijų pusiausvyrą.

Gerosios bakterijos – tai gyvos bakterijos ir mielės, naudingos virškinimo sistemai. Jų gali būti ne tik maisto papilduose, bet ir maisto produktuose, pavyzdžiui, jogurte. 

Image by Dan Gold
bottom of page