top of page

PRODUKTŲ SVETAINĖS

Sužinokite daugiau apie inovatyvių gaminių asortimentą mūsų sukurtuose produktų „namuose“ – internetinėse svetainėse.

Agetis Biopure Max.jpg

Koncentruotas didelio kiekio Omega-3 polinesočiųjų riebalų rūgščių, EPR ir DHR derinys kasdienei mitybai papildyti.

 

EPR (eikozapentaeno) ir DHR (dokozaheksaeno) rūgštys vadinamos nepakeičiamomis riebalų rūgštims, nes mūsų organizmas jų pats negamina, todėl pastarųjų būtina gauti su maistu.   

 

Maisto papildas „OmegaPure Max“ yra sukurtas taip, kad atitiktų aukščiausius kokybės standartus ir būtų vertingas širdies, smegenų veiklai bei regėjimui. 

Maisto papildas CANTALIN® micro ir CANTALIN® gelis sunkioms ir pavargusioms kojoms yra specialiai paruošti augalinių bioflavonoidų kompleksai.

Diosminas ir hesperidinas – tai natūraliai susidarę flavonoidų junginiai, išgaunami daugiausiai iš citrusinių vaisių, naudojami normaliai venų funkcijai. Mikronizuota (susmulkinta iki labai mažų dalelių) bioflavonoidų frakcija skirta greičiau ir geriau medžiagoms organizme įsisavinti. 

Agetis Cantalin Micro.jpg

Jūros vandens purškalai, asortimente – mažos (fiziologinis tirpalas) ir didelės (hipertoninis tirpalas) druskų koncentracijos. 

Kasdienei nosies ertmės priežiūrai.

 

Sutrikus nosies gleivinės fiziologinei funkcijai

 

Prieš taikydami paskirtą nosies ertmės gydymą  (pvz., prieš lašindami nosies lašus), praplaukite nosies landas jūros vandens tirpalu.

LIBIFEME® – maisto papildų linija, rūpestingai sukurta moterims, kurios dėl sumažėjusio makšties drėkinimo patiria intymumo sausmę. LIBIFEME® tabletės, skirtos vaisingo arba menopauzės amžiaus tarpsnio moterims, pagamintos iš unikalių ferulos ir kapario augalų ekstraktų bei papildytos vitaminais C ir E.

 

​Moterys patiria daugybę kūno pokyčių, darančių įtaką intymaus gyvenimo pusiausvyrai ir gerovei. Dėl kai kurių iš jų nebepavyksta džiaugtis lytinio akto teikiamu malonumu. Dėl sumažėjusios lubrikacijos, moterys sueities metu gali jausti makšties sausumą ir skausmą.

 

LIBIFEME®  tablečių sudėtyje yra subalansuoti 100 % natūralūs augaliniai ekstraktai, vitaminai ir antioksidantai, svarbūs moterų intymiai sveikatai.

AGETIS Libifeme.jpg
AGETIS Libimasculine.png

Maisto papildas Libimasculine® – inovatyvus augalinis preparatas, specialiai sukurtas vyrams, norintiems sustiprinti savo lytinį pajėgumą natūraliomis priemonėmis.

Šių tablečių formulėje suderinti vaistiniai augalai (ferulos, ginkmedžio standartizuoti ekstraktai) bei vyrų sveikatai itin svarbūs vitaminas C ir cinkas. 

 

Libimasculine® – augalinis preparatas, kurio formulėje suderinta tradicinių vaistinių augalų galia ir išmintis. 

 

Unikalios sudėties formulė intymiai savijautai: testosteronui, energijai, kraujotakai. Lai intymumas suteiks dar daugiau džiaugsmo!

bottom of page