top of page
Image by Louis Reed

MISIJA IR VISIJA

Mūsų misija yra kurti moksliniais įrodymais grindžiamus produktus, pasitelkiant farmacinės kokybės ingredientus optimaliai sveikatos priežiūrai.

 

Mūsų vizija – tapti viena pirmaujančių tarptautinių kompanijų, tiekiančių aukštos kokybės mitybos preparatus.

Agetis Apple.jpg

Mūsų produktai gaminami naudojant tik aukščiausios kokybės ingredientus. Jie yra kruopščiai tiriami dėl žaliavos grynumo, stiprumo, švarumo, tokiu būdu užtikrinant atitiktį aukščiausios klasės standartams. 

 

Visos gamybinės patalpos atitinka galiojančius Europos Sąjungos ir Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Geros gamybos praktikos (GMP) reikalavimus.

 

AGETIS yra sertifikuota kokybės vadybos standartu EU ISO 13485: 2016.

Mes laikomės griežtų farmacijos pramonės gamybos reikalavimų, kad užtikrintume gaminamų produktų kokybę.

AGETIS specializacija yra kurti produktus, kurie ne tik papildo kasdienę mitybą, bet taip pat yra naudingi gerai savijautai. Asortimentą sudarantys preparatai grindžiami moksliniais įrodymais, farmacinės kokybės ingredientais ir rūpesčiu optimalia sveikatos priežiūra.

 

Ypatingą dėmesį skiriame edukacijai ir mokslinės informacijos prieinamumui. Laikomės principo, kad sveikatingumo informacija visų pirma turi būti pagrįsta moksliškai, vertinga ir etiška. Tai papildo mūsų siekį tiekti aukščiausios kokybės produktus kasdienės mitybos papildymui ir optimaliai sveikatos priežiūrai.

Agetis Pestle.jpg

Mūsų asortimente esantys produktai sukurti iš aukščiausios kokybės ingredientų, kuriuos organizmas įsisavina, kad palaikytų gerą savijautą. Šios medžiagos padeda palaikyti maistinių medžiagų pusiausvyrą, tenkina poreikius, susijusius su šiuolaikiniu gyvenimo būdu.

 

Kiekvienas produktas sukurtas remiantis naujausiomis sveikatos priežiūros rekomendacijomis, taip pat atsižvelgiant į vyrų, moterų, jaunuolių ir senjorų poreikius bei šiuolaikinio gyvenimo būdo ypatumus.

bottom of page