top of page
Women Collage - 1920x1080-01.jpg

LIBIFEME®

LIBIFEME X 30 TABS LITHUANIA.jpg

LIBIFEME® yra inovatyvus augalinis preparatas intymiai savijautai, sukurtas seksualiai aktyvioms moterims. Į jo sudėtį įeina gerai savijautai būtini vitaminai-antioksidantai, bei šimtmečius naudojamo afrodiziako ferula bei kapario augaliniai ekstraktai.

Libifeme® formulėje suderinta:

FERULA

Unikalioji ferula (dar žinoma kaip „dievų augalas“) – šimtmečius naudota kaip afrodiziakas. Tai turtingas biologiškai aktyvių junginių šaltinis. Ji pasižymi kraujagysles plečiančiu poveikiu, didina kraujo tekėjimą į genitalijas bei jų jautrumą. Be to, pasižymi stipriomis antioksidacinėmis savybėmis, naudingomis aktyviam seksualiniam gyvenimui.

KAPARIS

Dygliuotojo kapario ekstrakto sudėtyje yra daug antioksidaciniu ir detoksikuojančiu poveikiu pasižyminčių polifenolių ir antocianinų, o taip pat – B, E, K grupių vitaminų bei folio rūgšties. Šio augalo ekstrakte taip pat gausu geležies, natrio ir kalcio.

VITAMINAI C ir E

Dėl antioksidacinio poveikio, vitaminai C ir E mažina ląstelių pažaidos tikimybę, taip sumažindami neigiamą poveikį moterų sveikatai, ypač jų reprodukcinei sistemai. Šie vitaminai taip pat naudingi saugantis priešlaikinio senėjimo moterims, kurioms artėja menopauzės amžiaus tarpsnis.

SUDEDAMOSIOS DALYS

Vienoje tabletėje:

  • Dvokiančiųjų ferulų šaknų sausas ekstraktas 92 mg

  • Dygliuotųjų kaparių vaisių sausas ekstraktas 44,5 mg

  • Vitaminas C (L-askorbo rūgštis) 80 mg (100 %*)

  • Vitaminas E (DL-alfa-tokoferilacetatas) 12 mg α-TE (100 %*)

* referencinė maistinė vertė (RMV).

30 tablečių pakuotėje.

VARTOJIMAS

Rekomenduojama vartoti 1 tabletę ryte, arba kaip nurodė gydytojas ar vaistininkas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Nevartoti, jei esate alergiškas produkto sudedamosioms dalims. Pasitarti su savo gydytoju arba vaistininku, jei vartojate vaistus, sergate kokia nors liga, esate nėščia ar maitinate krūtimi, jei kenčiate nuo alergijos maistui.

Nevartoti, ir pasitarti su gydytoju, jei pasireiškia bet kokie nepageidaujami reiškiniai.

Laikyti sausoje vietoje, ne aukštesnėje nei 25 °C temperatūroje, vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Labai svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

APLANKYTI DELMAR SVETAINĘ

Agetis Libifeme Asafoetida.jpg
Agetis Libifeme Capparis.jpg
Agetis vitamin C.jpg
Agetis Vitamin E.jpg
bottom of page