top of page

LIBIMASCULINE®

LIBIMASCULINE 170MG X 30 TABS LITHUANIA.jpg

Maisto papildas Libimasculine® – inovatyvus augalinis preparatas, specialiai sukurtas vyrams, norintiems sustiprinti savo lytinį pajėgumą natūraliomis priemonėmis. Šių tablečių formulėje suderinti augaliniai ingredientai – unikalioji ferula ir ginkmedis. 

Libimasculine® tablečių sudėtyje yra:

FERULA

Ferula (lot. Asafoetida, šnek. „dievų augalas“) – augalas, nuo seno žinomas ir šimtmečiais naudotas kaip afrodiziakas. Tai biologiškai aktyvių junginių turtingas šaltinis. Pasižymi kraujagysles plečiančiu poveikiu, didinančiu kraujo pritekėjimą į genitalijų sritį bei jų jautrumą, o taip pat ir stipriu antioksidaciniu poveikiu, itin svarbiu aktyviam intymiam gyvenimui. 

GINKMEDŽIŲ LAPAI

Ginkmedžių lapų ekstrakte gausu flavonoidų, pasižyminčių stipriomis antioksidacinėmis savybėmis ir terpenoidų, padedančių palaikyti normalią periferinę kraujotaką. Gera kraujotaka mikrokraujagyslėse yra ypatingai svarbi siekiant palaikyti erekciją.

CINKAS

Cinkas svarbus reguliuojant testosterono lygį: net ir nedidelis cinko trūkumas gali lemti šio hormono koncentracijos sumažėjimą. Vartojant cinką, vyrų testosterono kiekis kraujyje padidėja, o lytinis potraukis išauga. Cinkas taip pat padeda palaikyti normalų vaisingumą, reprodukcijos funkciją. 

VITAMINAS C

Vitaminas C – stiprus antioksidantas, mažinantis ląstelių pažeidimus ir apsaugantis vyrų sveikatą, o ypač – reprodukcinę jos funkciją. Vitaminas C padeda užtikrinti normalią energijos apykaitą ir sumažinti nuovargį.

SUDEDAMOSIOS DALYS

Vienoje tabletėje:

  • Dvokiančiosios ferulos ekstraktas – 170 mg **

  • Dviskiaučio ginkmedžio lapų ekstraktas – 25 mg **

  • Vitaminas C (L– askorbo rūgštis) – 40 mg (50 % *)

  • Cinkas – 12 mg (120 % *)

* RMV– referencinė maistinė vertė,

** referencinė maistinė vertė nenustatyta.

 

Pakuotėje 30 tablečių.

 

VARTOJIMAS

Vartokite po 1 tabletę per parą arba kaip nurodė Jūsų gydytojas ar vaistininkas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės.

Nevartokite, jei esate alergiškas bet kuriai iš produkto sudedamųjų medžiagų. Jei vartojate vaistus arba turite sveikatos sutrikimų, prieš vartodami maisto papildą pasitarkite su gydytoju. 

Nevartoti ir pasitarti su gydytoju, jei atsiranda bet kokių nepageidaujamų reakcijų.

Laikykite sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. 

Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

 

APLANKYTI LIBIMASCULINE SVETAINĘ

bottom of page