top of page

CANTALIN® MICRO - 
DIOSMINAS + HESPERIDINAS

CANTALIN MICRO 450-50MG TABS PACKS X 64 LITHUANIA by AGETIS

Diosminas ir hesperidinas yra natūralūs ingredientai, priklausantys bioflavonoidų šeimai ir daugiausia randami citrusiniuose vaisiuose.

 

Citrusinių vaisių sudėtyje yra daugybė biocheminių medžiagų, tokių kaip: flavonoidai, alkaloidai, kumarinai, limonoidai, karotenoidai, fenolio rūgštys ir eteriniai aliejai. Šios medžiagos žmogaus sveikatai yra gyvybiškai svarbios.

CANTALIN® micro yra maisto papildas, papildantis kasdienę mitybą bioflavonoidais. Kiekvienoje tabletėje yra 500 mg mikronizuotos frakcijos diosmino (90 %) su hesperidinu (10 %). 

Preparate naudojama mikronizuota (susmulkinta iki labai mažų dalelių) bioflavonoidų frakcija  geresniam ir greitesniam medžiagos įsisavinimui organizme.

SUDEDAMOSIOS DALYS

Kiekvienoje Cantalin® micro tabletėje 500 mg mikronizuotų bioflavonoidų:

diosmino – 450 mg *         

hesperidino – 50 mg *       

 

* Rekomenduojama paros norma nėra nustatyta.

 

Pakuotėje yra 64 tabletės.

ĮSPĖJIMAI

Šis maisto papildas neskirtas vaikams. Jei vartojate vaistus arba turite sveikatos sutrikimų, prieš vartodami maisto papildą pasitarkite su gydytoju. Laikykite sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. 

VARTOJIMAS

 

Gerkite po 1–2 tabletes per parą arba kaip nurodė jūsų gydytojas ar vaistininkas. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės. Nevartokite, jei esate alergiškas bet kuriai iš produkto sudedamųjų medžiagų. 

Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. 

APLANKYTI CANTALIN MICRO SVETAINĘ

bottom of page